The Ghost Archives: Haunting of Shady Valley (Full)

Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 701 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Terk edilmiş olan bir maden kasabasında yaşanan gizemli olayları aydınlatmaya çalışacağınız heyecan, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Terk edilmiş olan bir maden kasabasında yaşanan gizemli olayları aydınlatmaya çalışacağınız heyecan, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Mac kullanıcılarına sunulan oyunda, terk edilmiş tüyler ürperten gizemli maden kasabasına macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Karakterimiz Shady Valley ile birlikte paranormal yeteneklerinizi test edeceksiniz.

Bu maden kasabasında Norman Macabre adında hantal bir hayaletle karşılaşıyorsunuz. Köylülerin giremedi bu kasaba ruhlar tarafından işgal edilmiş durumda. Size düşen görev, köylülere yardım ederek maden kasabasında bir zamanlar gerçekleşen kirli ve lanetli olayların gizemini çözmelisiniz.

Bunun için bir dizi tamamlanması gereken görev sizleri bekliyor. Görevleri eksiksiz olarak tamamlamalı, kayıp ruhların ihtiyaçlarını anlayarak huzur bulmalarını sağlamalısınız.

Oyunu içerisinde; 100 tüyler ürperten mekan, 5 büyüleyici bölüm, 20 büyüleyici mini oyunlar, 19 başarım, rahat ve uzman olmak üzere 2 oyun modu, nefes kesen grafikler ve eşsiz hikayeler, Game Center desteği gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Paranormal olaylarla dolu The Ghost Archives: Haunting of Shady Valley (Full) oyununu mutlaka denemelisiniz. Korku dolu bir bulmaca keyfi sizleri bekliyor.

The Ghost Archives: Haunting of Shady Valley (Full) indir